Fotogalerie


Rok 2018

Rok 2018

Rok 2017

Úspěchy našich vín

Rok 2016

Rok 2016

S vinařem na obhlídce stavu vinice... Svatomartinské vínko - naši první miláčci.. Den otevřených sklepů Čejkovice.. K Nechorám do sklepa za mladým vínem.. Fantastický úspěch na Valtických vinných trzích

Výstaviště Ostrava a naše prezentace

Karneval chutí a naše prezentace

Dne 16, 17 a 18 května jsme se zúčastnili Karnevalu chutí na Ostravské výstavišti. To že jsme na tuto akci patřili nás utvrdili zákazníci protože naše vína chutnala.

Degustace ve vinotéce u svatého Vavřinca

Degustace ve vinotéce u svatého Vavřinca

Zase po roce v Ostrožské Nové Vsi s našema vínečkama

Vinařská stezka Čejkovice

Vinařská stezka Čejkovice

Stánek na novou vinařskou akci Vinařská stezka která vedle kolem vinic.

Fotka od spokojených zákazníků

Fotka od spokojených zákazníků

Naši zákazníci nám zaslali fotku se vzkazem "Kinzlíci fandí vínům z vinařství Konečný", děkujeme

Festival otevřených sklepů- Jaro na Podluží

Festival otevřených sklepů - Jaro na Podluží

Stánek našeho vinařství před sklepem ve sklepní uličce v Nechorech, při příležitosti Festivalu otevřených sklepů. Zástup lidí dokazuje že o naše vína byl velký zájem

Prodej, degustace

Prodej, degustace

Všechna námi vyrobená vína jsou v omezených partiích a jsou určena do gastronomie, vinoték, soukromích archivů ale hlavně pro všechny milovníky kvalitních vín.

Výroba vína

Výroba vína

Vína vyrábíme moderními technologiemi, jako jsou šetrné zpracování hroznů, odkalení moštu, zakvášení ušlechtilými kvasinkami, řízená teplota při kvašení pro udržení aroma ve víně.

Vinice

Vinice

Naše vinařství obhospodařuje vinice v několika různých viničních tratích v Čejkovicích, které leží v samotném srdci jižní Moravy a řadí se mezi oblasti s nejvyšší průměrnou teplotou v ČR. Mezi nejznámější tratě patří Novosády, Helezný díl a Noviny. Vlastníme vinice různého stáří od 5 do 35 let. Ve vinicích máme vysázeno asi 20 odrůd z kterých vyrábíme vína.

Vinný sklep

Vinný sklep

Ručně kopaný vinný sklep. Přednáška a degustace špičkových přívlastkových nebo archivních vín s odborným výkladem při posezení u krbu.